24 | 07 | 2019

Kocham mocno Babcię, Dziadka!

To nie żarty moi mili.

Dzisiaj im życzenia składam,

by sto latek jeszcze żyli.

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków  gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony 22 stycznia 2019 r. w przedszkolu w Krzyżowicach  Dzień Babci i Dziadka.  Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich milusińskich. Następnie Pani Dyrektor Violetta Świder złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia.  Po czym wnukowie  obdarowały swoich dziadków pięknymi prezentami. Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamę: Szymusia, Filipka, Michałka oraz Dawidka. Dziękujemy!

Tekst i foto: Wiesława Stańczyk